ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT

 

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do złożenia ofert na organizację studiów podyplomowych i kursów dla nauczycieli Szkoły Branżowej I Stopnia Specjalnej oraz Technikum Ekonomicznego Specjalnego. Studia podyplomowe i kursy realizowane są w ramach projektów pn.: „Podniesienie efektywności kształcenia zawodowego w szkole Fundacji ECDiE” oraz „Utworzenie i realizacja zadań CKZiU w placówkach Fundacji ECDiE”. Oba przedsięwzięcia finansowane są ze środków RPO WD 2014-2020 w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szczegóły znajdują się w poniższych załącznikach:
ZAPYTANIE OFERTOWE 0003
ZAPYTANIE OFERTOWE 0004

Zobacz także:

Na stole w otwartym drewnianym pudełku leży medal z wygrawerowanym obrazkiem Wrocławskiego Rynku i napisem Merito de Wratislavia - Zasłużony dla Wrocławia. Medal leży obok dokumentu potwierdzającego nadanie odznaczenia opatrzonego herbem Wrocławia z podpisem Prezydenta Wrocławia.

MERITO DE WRATISLAVIA

14 grudnia 2022
Prezes Fundacji Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji im. ks. Marcina Lutra z ...
+ czytaj więcej
Uśmiechnięta dziewczyna z zespołem Downa trzyma w ręku ozdobioną ręcznie małą latareczkę. Na dole zdjęcia znajdują się logotypy Fundacji Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji, Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej we Wrocławiu i Biura Bez Barier.

PERFORMANS #ŚWIATŁO

20 października 2022
Fundacja Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji realizuje w tym roku kampanię ...
+ czytaj więcej