PERFORMANS #ŚWIATŁO

PERFORMANS #ŚWIATŁO

Fundacja Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji realizuje w tym roku kampanię społeczną #ŚWIATŁO poprzez performans z udziałem osób z niepełnosprawnościami. 28.10.2022r o godz. 11.00 na Wrocławskim Rynku spotkamy się aby podzielić się dobrą energią z mieszkańcami Wrocławia. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w tym wydarzeniu. Podzielmy się swoim wewnętrznym światłem! Projekt jest współfinansowany ze środków PFRON będących w dyspozycji Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej we Wrocławiu. Kampania społeczna #ŚWIATŁO poprzez performans z udziałem osób z niepełnosprawnościami została objęta Patronatem Honorowym Prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka.

 

Zobacz także:

Na stole w otwartym drewnianym pudełku leży medal z wygrawerowanym obrazkiem Wrocławskiego Rynku i napisem Merito de Wratislavia - Zasłużony dla Wrocławia. Medal leży obok dokumentu potwierdzającego nadanie odznaczenia opatrzonego herbem Wrocławia z podpisem Prezydenta Wrocławia.

MERITO DE WRATISLAVIA

14 grudnia 2022
Prezes Fundacji Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji im. ks. Marcina Lutra z ...
+ czytaj więcej
Logotyp projektu. Spirala w kształcie słońca w kolorze żółtym. W tle koło w kolorze zielonym. Logotyp zawiera napis #ŚWIATŁO TV Przystań. Pod logotypem projektu znajdują się logotypy wszystkich stron realizujących to zadanie: Fundacja Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji, Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej i Wrocław Bez Barier.

ŚWIATŁO TV.PRZYSTAŃ

19 września 2022
Fundacja Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji im. ks. Marcina Lutra realizu ...
+ czytaj więcej