ODSZEDŁ BARTŁOMIEJ SKRZYŃSKI (15 września 2020)

ODSZEDŁ BARTŁOMIEJ SKRZYŃSKI (15 września 2020)

Dyrektor Biura Wrocław Bez Barier oraz Rzecznik Prezydenta Wrocławia ds. osób niepełnosprawnych, dziennikarz, aktywista, w-zkers (twórca nazwy określającej osoby niepełnosprawne poruszające się na wózkach inwalidzkich), zawsze uśmiechnięty, pozytywnie zakręcony i nastawiony, pomimo barier, które pokonywał codziennie, fan sportu, a szczególnie żużla i wrocławskiej Sparty.

Osoby niepełnosprawne stale mobilizował do aktywności, a wszystkich – do wzajemnej życzliwości, solidarności i współdziałania w sprawach małych i wielkich.

Gościł u nas wielokrotnie, na co dzień i od święta.

Bartku, Przyjacielu, spoczywaj w pokoju… Wspominamy i będziemy pamiętać!

Zobacz także:

Na stole w otwartym drewnianym pudełku leży medal z wygrawerowanym obrazkiem Wrocławskiego Rynku i napisem Merito de Wratislavia - Zasłużony dla Wrocławia. Medal leży obok dokumentu potwierdzającego nadanie odznaczenia opatrzonego herbem Wrocławia z podpisem Prezydenta Wrocławia.

MERITO DE WRATISLAVIA

14 grudnia 2022
Prezes Fundacji Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji im. ks. Marcina Lutra z ...
+ czytaj więcej
Uśmiechnięta dziewczyna z zespołem Downa trzyma w ręku ozdobioną ręcznie małą latareczkę. Na dole zdjęcia znajdują się logotypy Fundacji Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji, Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej we Wrocławiu i Biura Bez Barier.

PERFORMANS #ŚWIATŁO

20 października 2022
Fundacja Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji realizuje w tym roku kampanię ...
+ czytaj więcej