SPOTKANIE INFORMACYJNE DOTYCZĄCE PROJEKTÓW RPO W SZKOŁACH

SPOTKANIE INFORMACYJNE DOTYCZĄCE PROJEKTÓW RPO W SZKOŁACH

29 lutego 2020 r. w szkołach ponadpodstawowych prowadzonych przez Fundację Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji im. ks. Marcina Lutra odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące realizacji dwóch projektów współfinansowanych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Realizację projektów: „Podniesienie efektywności kształcenia zawodowego w szkole Fundacji ECDiE” oraz „Utworzenie i realizacja zadań CKZiU w placówkach Fundacji ECDiE” zaplanowano odpowiednio od lutego i marca 2020 r. do stycznia i lutego 2022 r. Podczas spotkania uczniowie, rodzice oraz nauczyciele ze Szkoły Branżowej I Stopnia Specjalnej i Technikum Ekonomicznego Specjalnego zostali poinformowani o szansach, możliwościach i korzyściach płynących z realizacji obu przedsięwzięć.

Więcej informacji na temat projektów można uzyskać bezpośrednio w sekretariacie szkół lub mailowo pod adresem: sekretariat@diakonia.pl. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w przedsięwzięciach!

Zapraszamy do GALERII

Zobacz także:

Uczestnicy wycieczki zawodoznawczej odpoczywają przy fontannie „Walka i Zwycięstwo”.

ŚLADAMI HISTORYCZNYCH HOTELI WROCŁAWIA

23 czerwca 2023
FECDiE im ks. M. Lutra Wrocław, 2023/06/22 We Wrocławiu Branżowa Szkoła Pi ...
+ czytaj więcej

EUROPEJSKA ODZNAKA JAKOŚCI eTWINNING

20 czerwca 2023
Z dumą informujemy, że dnia 13 czerwca 2023 r. nasza szkoła otrzymał ...
+ czytaj więcej
Na tle ekranu stoją nagrodzeni uczniowie szkół podstawowych – drugi od lewej w ciemnej marynarce Roman Cybulski. Uśmiechają się do zdjęcia, pokazują otrzymane dyplomy imienne.

FINAŁ KONKURSU “GPS PO ZAWODACH”

9 czerwca 2023
Roman Cybulski uczeń PNSP Fundacji ECDiE finalistą powiatowego konkursu „GP ...
+ czytaj więcej
Zmień rozmiar czcionki
Contrast