SPOTKANIE INFORMACYJNE DOTYCZĄCE PROJEKTÓW RPO W SZKOŁACH

SPOTKANIE INFORMACYJNE DOTYCZĄCE PROJEKTÓW RPO W SZKOŁACH

29 lutego 2020 r. w szkołach ponadpodstawowych prowadzonych przez Fundację Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji im. ks. Marcina Lutra odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące realizacji dwóch projektów współfinansowanych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Realizację projektów: „Podniesienie efektywności kształcenia zawodowego w szkole Fundacji ECDiE” oraz „Utworzenie i realizacja zadań CKZiU w placówkach Fundacji ECDiE” zaplanowano odpowiednio od lutego i marca 2020 r. do stycznia i lutego 2022 r. Podczas spotkania uczniowie, rodzice oraz nauczyciele ze Szkoły Branżowej I Stopnia Specjalnej i Technikum Ekonomicznego Specjalnego zostali poinformowani o szansach, możliwościach i korzyściach płynących z realizacji obu przedsięwzięć.

Więcej informacji na temat projektów można uzyskać bezpośrednio w sekretariacie szkół lub mailowo pod adresem: sekretariat@diakonia.pl. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w przedsięwzięciach!

Zapraszamy do GALERII

Zobacz także:

AKCJA ŻONKILE

13 kwietnia 2021
...
+ czytaj więcej

KONKURS “PORTRET BOHATERA WYBRANEJ KSIĄŻKI”

16 marca 2021
Poniżej prezentujemy prace konkursowe: https://youtu.be/vlkDkzbfhnk?t=2 ...
+ czytaj więcej

PRZERWA ŚWIĄTECZNA

22 grudnia 2020
TERMINY ZIMOWEJ PRZERWY ŚWIĄTECZNEJ ORAZ FERII ZIMOWYCH ...
+ czytaj więcej
Zmień rozmiar czcionki
Contrast