„DZIADEK DO ORZECHÓW”

„DZIADEK DO ORZECHÓW”

W dniu 4 grudnia 2019 roku o godz. 19.00 w stołówce naszego Ośrodka  odbyła się premiera spektaklu  pt. „DZIADEK DO ORZECHÓW”.

Przedstawienie nawiązywało do historii Klary i jej drewnianego Dziadka do orzechów, który nocą ożywa i w pojedynku pokonuje złego Króla Myszy, aby następnie dzięki czarom Zamienić się w pięknego księcia.

W premierowym spektaklu wystąpiła młodzież z grupy teatralnej „JOGIBABU” z Koła Teatralnego działającego w Niepublicznym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym i wychowawczynie NOSW: pani Magdalena Nasiek i pani Magdalena Czechowicz .

Po premierze spektaklu odbyło się spotkanie ze Świętymi Mikołajami (w tym roku było ich nawet dwóch), którzy podarowali wszystkim świąteczne, czekoladowe Mikołajki.

Zapraszamy na nasze następne premiery oraz do GALERII!

Grudzień 2019’
Reżyser: Magdalena Nasiek
Fot. Magdalena Nasiek i  Dorota Brożek

Zobacz także:

Na stole w otwartym drewnianym pudełku leży medal z wygrawerowanym obrazkiem Wrocławskiego Rynku i napisem Merito de Wratislavia - Zasłużony dla Wrocławia. Medal leży obok dokumentu potwierdzającego nadanie odznaczenia opatrzonego herbem Wrocławia z podpisem Prezydenta Wrocławia.

MERITO DE WRATISLAVIA

14 grudnia 2022
Prezes Fundacji Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji im. ks. Marcina Lutra z ...
+ czytaj więcej
Uśmiechnięta dziewczyna z zespołem Downa trzyma w ręku ozdobioną ręcznie małą latareczkę. Na dole zdjęcia znajdują się logotypy Fundacji Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji, Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej we Wrocławiu i Biura Bez Barier.

PERFORMANS #ŚWIATŁO

20 października 2022
Fundacja Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji realizuje w tym roku kampanię ...
+ czytaj więcej