Podsumowanie ostatnich miesięcy w projektach skierowanych do uczniów Szkoły Branżowej i Technikum

Podsumowanie ostatnich miesięcy w projektach skierowanych do uczniów Szkoły Branżowej i Technikum

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją multimedialną, która ukazuje postęp realizacji 2 przedsięwzięć skierowanych do uczniów Szkoły Branżowej i Technikum Ekonomicznego prowadzonych przez Fundację Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji im. ks. Marcina Lutra.

Projekty pn.: PODNIESIENIE EFEKTYWNOŚCI KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W SZKOLE FUNDACJI ECDiE”  oraz: „UTWORZENIE I REALIZACJA ZADAŃ CKZIU W PLACÓWKACH FUNDACJI ECDIE” finansowane są ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Zobacz także:

Uśmiechnięta dziewczyna z zespołem Downa trzyma w ręku ozdobioną ręcznie małą latareczkę. Na dole zdjęcia znajdują się logotypy Fundacji Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji, Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej we Wrocławiu i Biura Bez Barier.

PERFORMANS #ŚWIATŁO

20 października 2022
Fundacja Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji realizuje w tym roku kampanię ...
+ czytaj więcej
Logotyp projektu. Spirala w kształcie słońca w kolorze żółtym. W tle koło w kolorze zielonym. Logotyp zawiera napis #ŚWIATŁO TV Przystań. Pod logotypem projektu znajdują się logotypy wszystkich stron realizujących to zadanie: Fundacja Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji, Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej i Wrocław Bez Barier.

ŚWIATŁO TV.PRZYSTAŃ

19 września 2022
Fundacja Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji im. ks. Marcina Lutra realizu ...
+ czytaj więcej
Zmień rozmiar czcionki
Contrast