Podsumowanie ostatnich miesięcy w projektach skierowanych do uczniów Szkoły Branżowej i Technikum

Podsumowanie ostatnich miesięcy w projektach skierowanych do uczniów Szkoły Branżowej i Technikum

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją multimedialną, która ukazuje postęp realizacji 2 przedsięwzięć skierowanych do uczniów Szkoły Branżowej i Technikum Ekonomicznego prowadzonych przez Fundację Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji im. ks. Marcina Lutra.

Projekty pn.: PODNIESIENIE EFEKTYWNOŚCI KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W SZKOLE FUNDACJI ECDiE”  oraz: „UTWORZENIE I REALIZACJA ZADAŃ CKZIU W PLACÓWKACH FUNDACJI ECDIE” finansowane są ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Zobacz także:

Na stole w otwartym drewnianym pudełku leży medal z wygrawerowanym obrazkiem Wrocławskiego Rynku i napisem Merito de Wratislavia - Zasłużony dla Wrocławia. Medal leży obok dokumentu potwierdzającego nadanie odznaczenia opatrzonego herbem Wrocławia z podpisem Prezydenta Wrocławia.

MERITO DE WRATISLAVIA

14 grudnia 2022
Prezes Fundacji Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji im. ks. Marcina Lutra z ...
+ czytaj więcej
Uśmiechnięta dziewczyna z zespołem Downa trzyma w ręku ozdobioną ręcznie małą latareczkę. Na dole zdjęcia znajdują się logotypy Fundacji Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji, Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej we Wrocławiu i Biura Bez Barier.

PERFORMANS #ŚWIATŁO

20 października 2022
Fundacja Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji realizuje w tym roku kampanię ...
+ czytaj więcej
Zmień rozmiar czcionki
Contrast