#MŁODZIBEZBARIER

#MŁODZIBEZBARIER

22 Grudnia o godz. 18.00 odbędzie się finał projektu telewizyjno-filmowego #MłodziBezBarier realizowanego przez TV.PRZYSTAŃ – telewizję internetową działającą w Fundacji Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji im. ks Marcina Lutra we Wrocławiu. Wydarzenie odbędzie się on line, wkrótce dodamy link do transmisji.

Zaprezentujemy Państwu średniometrażowy film dokumentalny o naszym projekcie i jego uczestnikach. Są to młodzi ludzie, którzy wchodząc w życie próbują odpowiedzieć na pytania: jak odnaleźć swoje miejsce, czym się kierować w poszukiwaniu własnej drogi, jednocześnie marząc o świecie bez barier!

W ramach projektu #MłodziBezBarier podopieczni placówek opiekuńczo-wychowawczych naszej Fundacji ECDiE: Tęcza i Opoka zrealizowali również cykl reportaży o organizacjach pozarządowych działających na rzecz osób z niepełnosprawnościami.

Reportaże swoją premierę będą miały wkrótce w telewizji naziemnej ECHO24. TV.PRZYSTAŃ to innowacyjny program rehabilitacji społecznej w oparciu o multimedia nagrodzony ogólnopolską nagrodą główną LODOŁAMACZE 2019 w kategorii DZIENNIKARZE BEZ BARIER.


POKAZ FILMU DOKUMENTALNEGO O PROJEKCIE #MłodziBezBarier:

 

Linki do reportaży zrealizowanych w ramach cyklu #MłodziBezBarier.

Reportaże swoją premierę miały w telewizji ECHO24 w Grudniu.

 

FUNDACJA EWANGELICKIE CENTRUM DIAKONII I EDUKACJI IM. KS MARCINA LUTRA:

 

FUNDACJA KATARYNKA

 

STOWARZYSZENIE ŻÓŁTY PARASOL

 

STOWARZYSZENIE KLUB KIBICÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH

 

TEATR ARKA

 

Projekt współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacyjnego Osób Niepełnosprawnych będących w dyspozycji Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej we Wrocławiu.

Zobacz także:

DZIAŁANIA DLA SENIORÓW NA OSIEDLU NOWE ŻERNIKI

3 kwietnia 2024
Fundacja Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji im. ks. Marcina Lutra w dn. 04 ...
+ czytaj więcej
Grupa seniorów z klubu seniora Nowe Żerniki w udekorowanych kwiatami kapeluszach wraz z kierownikiem klub na Wrocławskim Rynku podczas Dni Seniora. Pokazują nagrodę Przyjaciela Seniorów. Wszyscy są uśmiechnięci.

PRZYJACIEL SENIORÓW

19 września 2022
Jakub Pytel -kierownik klubu seniora - Klub Nowe Żerniki prowadzonego przez nas ...
+ czytaj więcej

POKAZ FILMU I WYSTĘP ZESPOŁU W KINIE

25 czerwca 2021
Fundacja Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji im. ks. Marcina Lutra realizuj ...
+ czytaj więcej