DZIEŃ SENIORA…

DZIEŃ SENIORA…

…W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ „MIŁOSIERNY SAMARYTANIN”

Z okazji Dnia Seniora w dniu 13 września 2018 roku o godz. 16.15, w DPS „Miłosierny 

Samarytanin” przy ulicy ks. Marcina Lutra we Wrocławiu odbyło się spotkanie młodzieży z NOSW i Placówek „Tęcza” i „Opoka” z mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej.

Młodzież wręczyła Seniorom laurkę z życzeniami: „Szczęścia, Zdrowia i Pogody Ducha!”. Wychowankowie gr. 1 NOSW Sebastian Baran i Marta Justyniarska zatańczyli  do melodii z piosenki „Ona tańczy dla mnie” i zaśpiewali piosenkę z repertuaru Ryszarda Rynkowskiego „Pięknie żyć”, pani Magdalena Czechowicz czytała fragment książki Jerzego Bralczyka „500 zdań polskich” pt.:  „Upływa szybko życie”.

Reprezentantka Seniorów serdecznie podziękowała młodzieży za laurkę i życzenia. Goście otrzymali od Seniorów pyszną czekoladę.

W spotkaniu uczestniczyli wychowankowie grupy z NOSW w Fundacji ECDiE: Wiktoria Izakiewicz, Martyna Jaworska, Marta Justyniarska, Agata Kolasa, Sebastian Baran, Rafał Mierzwiak, podopieczni Placówek: Gabriela Wojtaszczyk z „Opoki”, Arkadiusz Maliszewski  z „Tęczy” oraz wychowawczynie NOSW: pani Magdalena Czechowicz i pani Magdalena Nasiek.

Zapraszamy do GALERII   

                                                                     Tekst:  Magdalena Nasiek

Zobacz także:

DZIAŁANIA DLA SENIORÓW NA OSIEDLU NOWE ŻERNIKI

3 kwietnia 2024
Fundacja Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji im. ks. Marcina Lutra w dn. 04 ...
+ czytaj więcej
Grupa seniorów z klubu seniora Nowe Żerniki w udekorowanych kwiatami kapeluszach wraz z kierownikiem klub na Wrocławskim Rynku podczas Dni Seniora. Pokazują nagrodę Przyjaciela Seniorów. Wszyscy są uśmiechnięci.

PRZYJACIEL SENIORÓW

19 września 2022
Jakub Pytel -kierownik klubu seniora - Klub Nowe Żerniki prowadzonego przez nas ...
+ czytaj więcej

POKAZ FILMU I WYSTĘP ZESPOŁU W KINIE

25 czerwca 2021
Fundacja Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji im. ks. Marcina Lutra realizuj ...
+ czytaj więcej