POWITANIE WAKACJI

POWITANIE WAKACJI

Słońce grzeje coraz mocniej, rozleniwia i starszych i młodszych. To znak, że zbliżają się upragnione wakacje- czas wypoczynku i beztroski, bez porannej pobudki w Ośrodku, zeszytów i szkolnego dzwonka… 20 czerwca 2018 roku spotkaliśmy się w parku naszej Fundacji, aby podsumować mijający, pracowity rok szkolny. Młodzież z Ośrodka i zaprzyjaźnionych Placówek z uśmiechem na twarzy odbierała pamiątkowe dyplomy i upominki z rąk Pani Kierownik i wychowawców. Dzieci z „Tęczy” i „Opoki” przy akompaniamencie gitary odśpiewały pięknie z paniami studentkami „Lato, lato”

Z łezką w oku żegnali się z nami tegoroczni Absolwenci, niektórzy powrócą we wrześniu jako uczniowie nowych szkół. Damian Roguz zaśpiewał wszystkim wakacyjną piosenkę i wręczył Pani kierownik puchar „Dla Najlepszych Wychowawców”, który bardzo nas zadziwił i sprawił wiele radości. Statuetka programu „Rozwinąć Skrzydła” powędrowała do rąk Magdaleny Firlej i Huberta Sosina. Gratulujemy najbardziej aktywnym wychowankom! W naszych wspomnieniach pozostanie także piknikowy grill i pamiątkowe zdjęcie z napisem „WAKACJE”.

Dziękując za ten wspólny rok, życzymy wszystkim Dzieciom, Młodzieży, Wychowawcom i Przyjaciołom – dobrego wypoczynku, zdrowych i pełnych tylko dobrych chwil wakacyjnych przygód. Za radą autora wiersza, nie zapominajcie o walizce(ewentualnie plecaku), które czekają cały rok na swoje pięć minut!

Walizka
Przede wszystkim
Walizki
Nie są po to by stać.
Lubią ciągłe podróże;
Lubią być jak najdłużej
Spakowane po brzegi.

Czy to podróż daleka,
czy też nie!
całkiem bliska;
Tak jak piesek
na ciebie
grzecznie czeka walizka.

Zawsze chętna, gotowa
ruszyć w podróż,
w nieznane.
Ale z kim? Nie wiadomo?
Jak to z kim?
Razem z panem.

Agnieszka Gulanowska, Magdalena Czechowicz, Adam Kurlapski

Zapraszamy do GALERII

Zobacz także:

SŁOWA WSPARCIA PREZYDENTA MIASTA WROCŁAWIA

15 grudnia 2020
Słowa wsparcia Prezydenta Miasta Wrocławia:   ...
+ czytaj więcej

#MŁODZIBEZBARIER

11 grudnia 2020
22 Grudnia o godz. 18.00 odbędzie się finał projektu telewizyjno-filmowego ...
+ czytaj więcej

I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚW. MIKOŁAJEM!

16 stycznia 2019
To szczera prawda! Przekonaliśmy się o tym odwiedzając mieszkańców Schronis ...
+ czytaj więcej
Zmień rozmiar czcionki
Contrast