EUROPEJSKA ODZNAKA JAKOŚCI eTWINNING

EUROPEJSKA ODZNAKA JAKOŚCI eTWINNING

Z dumą informujemy, że dnia 13 czerwca 2023 r. nasza szkoła otrzymała najwyższe wyróżnienie Europejską Odznakę Jakości eTwinning za efektywną pracę w  międzynarodowym projekcie eTwinning “An international e-book on cultural heritage”, który efektywnie realizowaliśmy w roku szkolnym 2021 / 2022 i za który już wcześniej dostaliśmy Krajową Odznakę Jakości eTwinning.

„Droga Marta Mickiewicz,

Gratulacje! Twoja szkoła otrzymała Europejską Odznakę Jakości eTwinning za wspaniałą pracę w projekcie eTwinning “An international e-book on cultural heritage”. Oznacza to, że Twoja praca, praca Twoich uczniów    i Twojej szkoły została oceniona jako reprezentująca najwyższy europejski poziom.

W związku z tym, otrzymujesz certyfikat, który możesz dołączyć do swojej strony internetowej (stron internetowych) lub wystawić   w widocznym miejscu w swojej szkole. Ponadto, Twój projekt zostanie pokazany w specjalnym miejscu na Europejskim Portalu: www.etwinning.net.

Jeszcze raz gratuluję tego niezwykłego osiągnięcia.

Serdecznie pozdrawiam,
eTwinning Team”

Jesteśmy bardzo dumni z tego niezwykłego osiągnięcia, jakim jest uzyskanie  tak  prestiżowej  odznaki    i jest to dla naszej szkoły ogromny zaszczyt!

Szczególne podziękowania należą się naszym wspaniałym uczniom, ich zaangażowaniu, wytrwałości oraz owocnej współpracy ze szkołami partnerskimi. Serdecznie nam wszystkim gratuluję!

You’re the best!

Szkolny koordynator projektu eTwinning- Marta Mickiewicz

 

Zobacz także:

Uczestnicy wycieczki zawodoznawczej odpoczywają przy fontannie „Walka i Zwycięstwo”.

ŚLADAMI HISTORYCZNYCH HOTELI WROCŁAWIA

23 czerwca 2023
FECDiE im ks. M. Lutra Wrocław, 2023/06/22 We Wrocławiu Branżowa Szkoła Pi ...
+ czytaj więcej
Na tle ekranu stoją nagrodzeni uczniowie szkół podstawowych – drugi od lewej w ciemnej marynarce Roman Cybulski. Uśmiechają się do zdjęcia, pokazują otrzymane dyplomy imienne.

FINAŁ KONKURSU “GPS PO ZAWODACH”

9 czerwca 2023
Roman Cybulski uczeń PNSP Fundacji ECDiE finalistą powiatowego konkursu „GP ...
+ czytaj więcej
W sali lekcyjnej uczniowie BS I stopnia i Technikum Ekonomicznego w kolorowych bluzach pozują do pamiątkowego zdjęcia. Niektórzy mają bardzo poważne miny, inni uśmiechają się do obiektywu.

BLIŻEJ RYNKU PRACY – KOLEJNE SPOTKANIE UCZESTNIKÓW PROJEKTÓW REALIZOWANYCH W SZKOŁACH FUNDACJI ECDIE WE WROCŁAWIU

31 maja 2023
W dniu 25.05.2023 r. w ramach zadań realizowanych przez Punkt Informacji Karier ...
+ czytaj więcej
Zmień rozmiar czcionki
Contrast