EUROPEJSKA ODZNAKA JAKOŚCI eTWINNING

EUROPEJSKA ODZNAKA JAKOŚCI eTWINNING

Z dumą informujemy, że dnia 13 czerwca 2023 r. nasza szkoła otrzymała najwyższe wyróżnienie Europejską Odznakę Jakości eTwinning za efektywną pracę w  międzynarodowym projekcie eTwinning „An international e-book on cultural heritage”, który efektywnie realizowaliśmy w roku szkolnym 2021 / 2022 i za który już wcześniej dostaliśmy Krajową Odznakę Jakości eTwinning.

„Droga Marta Mickiewicz,

Gratulacje! Twoja szkoła otrzymała Europejską Odznakę Jakości eTwinning za wspaniałą pracę w projekcie eTwinning „An international e-book on cultural heritage”. Oznacza to, że Twoja praca, praca Twoich uczniów    i Twojej szkoły została oceniona jako reprezentująca najwyższy europejski poziom.

W związku z tym, otrzymujesz certyfikat, który możesz dołączyć do swojej strony internetowej (stron internetowych) lub wystawić   w widocznym miejscu w swojej szkole. Ponadto, Twój projekt zostanie pokazany w specjalnym miejscu na Europejskim Portalu: www.etwinning.net.

Jeszcze raz gratuluję tego niezwykłego osiągnięcia.

Serdecznie pozdrawiam,
eTwinning Team”

Jesteśmy bardzo dumni z tego niezwykłego osiągnięcia, jakim jest uzyskanie  tak  prestiżowej  odznaki    i jest to dla naszej szkoły ogromny zaszczyt!

Szczególne podziękowania należą się naszym wspaniałym uczniom, ich zaangażowaniu, wytrwałości oraz owocnej współpracy ze szkołami partnerskimi. Serdecznie nam wszystkim gratuluję!

You’re the best!

Szkolny koordynator projektu eTwinning- Marta Mickiewicz

 

Zobacz także:

MŁODZIEŻOWA RADA MIASTA WROCŁAWIA

12 grudnia 2023
Spotkanie z przedstawicielami Młodzieżowej Rady Miasta Wrocławia w dniu 5.12 ...
+ czytaj więcej
Logo #LaboratoriaPrzyszłości

#LaboratoriaPrzyszłości

8 października 2023
W roku 2022 w ramach #LaboratoriaPrzyszłości zakupiliśmy wiele atrakcyjnych s ...
+ czytaj więcej
Uczestnicy wycieczki zawodoznawczej odpoczywają przy fontannie „Walka i Zwycięstwo”.

ŚLADAMI HISTORYCZNYCH HOTELI WROCŁAWIA

23 czerwca 2023
FECDiE im ks. M. Lutra Wrocław, 2023/06/22 We Wrocławiu Branżowa Szkoła Pi ...
+ czytaj więcej