POWITANIE NOWYCH MIESZKAŃCÓW

POWITANIE NOWYCH MIESZKAŃCÓW

Jak każdego roku, w NOSW odbyły się we wrześniu ważne uroczystości: Powitanie Nowych Mieszkańców połączone z przekazaniem władzy nowej Radzie Mieszkańców Ośrodka .

25 września 2018 roku dla naszych Nowych koleżanek i kolegów przygotowane zostały konkursy, które miały za zadanie sprawdzić wiedzę, jaką zdobyli przez miesiąc pobytu w Niepublicznym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym. Odbyło się także oficjalne przekazanie władzy nowemu opiekunowi- Panu Tomaszowi Skowronkowi  oraz podziękowanie Pani Małgorzacie Ziernik za 2 lata owocnej pracy na rzecz Rady Mieszkańców.

Koleżanki (starsze i młodsze)złożyły życzenia z okazji Dnia Chłopca swoim kolegom. Panowie Wychowawcy otrzymali z rąk Pani Kierownik  i swoich koleżanek symboliczne upominki- medale i okolicznościowe czekoladki. Po części oficjalnej młodzież wspólnie bawiła się na dyskotece.

Dziękujemy za wspólną zabawę i życzymy powodzenia nie tylko w obecnym roku szkolnym!

Paweł Kupczyk, Tomasz Skowronek, Opiekunowie Rady Mieszkańców Ośrodka

Zobacz także:

DZIAŁANIA DLA SENIORÓW NA OSIEDLU NOWE ŻERNIKI

3 kwietnia 2024
Fundacja Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji im. ks. Marcina Lutra w dn. 04 ...
+ czytaj więcej
Grupa seniorów z klubu seniora Nowe Żerniki w udekorowanych kwiatami kapeluszach wraz z kierownikiem klub na Wrocławskim Rynku podczas Dni Seniora. Pokazują nagrodę Przyjaciela Seniorów. Wszyscy są uśmiechnięci.

PRZYJACIEL SENIORÓW

19 września 2022
Jakub Pytel -kierownik klubu seniora - Klub Nowe Żerniki prowadzonego przez nas ...
+ czytaj więcej

POKAZ FILMU I WYSTĘP ZESPOŁU W KINIE

25 czerwca 2021
Fundacja Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji im. ks. Marcina Lutra realizuj ...
+ czytaj więcej