DAY OF SENIOR …

DAY OF SENIOR …

…W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ „MIŁOSIERNY SAMARYTANIN”

Z okazji Dnia Seniora w dniu 13 września 2018 roku o godz. 16.15, w DPS „Miłosierny 

Samarytanin” przy ulicy ks. Marcina Lutra we Wrocławiu odbyło się spotkanie młodzieży z NOSW i Placówek „Tęcza” i „Opoka” z mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej.

Młodzież wręczyła Seniorom laurkę z życzeniami: „Szczęścia, Zdrowia i Pogody Ducha!”. Wychowankowie gr. 1 NOSW Sebastian Baran i Marta Justyniarska zatańczyli  do melodii z piosenki „Ona tańczy dla mnie” i zaśpiewali piosenkę z repertuaru Ryszarda Rynkowskiego „Pięknie żyć”, pani Magdalena Czechowicz czytała fragment książki Jerzego Bralczyka „500 zdań polskich” pt.:  „Upływa szybko życie”.

Reprezentantka Seniorów serdecznie podziękowała młodzieży za laurkę i życzenia. Goście otrzymali od Seniorów pyszną czekoladę.

W spotkaniu uczestniczyli wychowankowie grupy z NOSW w Fundacji ECDiE: Wiktoria Izakiewicz, Martyna Jaworska, Marta Justyniarska, Agata Kolasa, Sebastian Baran, Rafał Mierzwiak, podopieczni Placówek: Gabriela Wojtaszczyk z „Opoki”, Arkadiusz Maliszewski  z „Tęczy” oraz wychowawczynie NOSW: pani Magdalena Czechowicz i pani Magdalena Nasiek.

Zapraszamy do GALERII   

                                                                     Tekst:  Magdalena Nasiek

Zobacz także: