DZIEŃ BABCI I DZIADKA

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Z okazji Dnia Babci i Dziadka, 22 stycznia 2019 roku, dzieci z Niepublicznego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego odwiedziły mieszkańców Domu Pomocy Społecznej „Miłosierny Samarytanin”. Młodzież z SPP wraz z Panią Magdaleną Nasiek przygotowała śliczną laurkę z życzeniami dla zaprzyjaźnionych Babć i Dziadków. Kasia Koprek wraz chórem odśpiewała piękne piosenki współczesnych polskich wykonawców. Odczytano także wiersz Józefa Ratajczaka pt. „Babcia na starej fotografii” i fragment książki Miry Lobe pt. „Babcia na jabłoni”. Wzruszeniom i uściskom nie było końca! Jeszcze raz wszystkim Kochanym Babciom i Dziadkom składamy najpiękniejsze życzenia i wierszyki!

„Babcia z dziadkiem dziś świętują, wszystkie dzieci więc pracują. Zetrą kurze w każdym kątku, przypilnują dziś porządku. W kuchni błyszczą już talerze, wnusia babci bluzkę pierze. Wnusio już podaje kapcie, bardzo Kocha swoja babcię. Dzisiaj wszystkie smutki precz! Święto Dziadków ważna rzecz!”

Zapraszamy do GALERII

Babciu, Dziadku, chodźcie z nami. Damy Wam łąkę z kwiatami, ze skowronkiem. Do wąchania, patrzenia… A do łąki dodamy życzenia. Nawet, gdy się zachmurzy na niebie, Nawet, gdy się kłopotów nazbiera, My uśmiechamy się do siebie zawsze. Jak dziś, jak i teraz.

Tekst: Magdalena Czechowicz
Zdjęcia: Magdalena Nasiek, Dorota Brożek, Magdalena Czechowicz

Zobacz także:

WTEDY JEST BOŻE NARODZENIE

20 grudnia 2018
Zawsze, ilekroć uśmiechasz się do swojego brata i wyciągasz do niego ręce, ...
+ czytaj więcej

SPOTKANIE ADWENTOWE

14 grudnia 2018
11 grudnia 2018 roku dyrekcja naszych szkół oraz Fundacji ECDiE, nauczyciele, ...
+ czytaj więcej
diakonia.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.
idź do góry
Zmień rozmiar czcionki
Contrast